Мобильное меню

Facebook

Заказать

X

Варіант №16

Тип работы: Практичне завдання К-во страниц: 8 стр. Цена: 20 грн.
Содержание:

Під час проведення заходів, спрямованих на виявлення, документування та припинення фактів незаконного використання , Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області отримано дані про те, що в приміщенні одного ресторанів міста, власником якого являється громадянин України Петренко І.І., встановлено та використовується комплекс спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації. Зазначені засоби – приховані відеокамери та засоби відео фіксації встановлені прихованим методом на першому та другому поверхах, а також у холах, залах, на першому та другому поверхах ресторану.

24 вересня 2014 року відповідно до ухвали слідчого судді Галицького районного суду м. Львова проведено огляд будівлі, в якій знаходиться ресторан, в ході якого виявлено та вилучено: приховані камери в кількості 10 штук, з яких 6 штук було замасковано під датчики руху та 4 замасковано під датчики пожежної безпеки.

 Як встановлено в ході досудового розслідування, зазначені приховані камери відео спостереження були придбані Петренко І.І. через мережу Інтернет для встановлення їх у приміщенні ресторану з метою спостереження за якістю виконання своїх обов’язків персоналом ресторану.

  1. Дайте кримінально-правову оцінку діям Петренка І.І.
  2. Які першочергові слідчі (розшукові) дії та оперативно-розшукові заходи необхідно провести?
  3. Складіть план допиту та план досудового розслідування кримінального провадження.
  4. Яку судову експертизу необхідно провести та сформулюйте питання для її проведення.